stavebné

Projekty

vo výstavbe

Kaskády Ovčiarsko

Kaskády Ovčiarsko vám ponúka jeden 4-izbový bungalov a 35 bytových jednotiek postavených v dvojdomoch na tichej ulici. Bytové jednotky máme k dispozícii od 2-izbových až po 4-izbové byty. Pre bližšie informácie klikni na obrázok vyššie.

vo výstavbe

Višňové

Krásna 4-izbová chalupa na predaj v obci Višňové. Chalupa je dvojpodlažná, s podlahovou plochou 138 m2 a výhľadmi na nádhernú prírodu. Termín ukončenia výstavby do štádia holodom je jar 2023. Pre viac informácii nás neváhajte kontaktovať.

vo výstavbe

Nové Bystričany

Na ulici Dlhá Vás budú čakať 3 nové bytové domy, s celkovým počtom bytov 15. K dispozícii budú 1-izbové až 3-izbové byty, ktorých cena je už vrátane dokončenia do štandardu. Samozrejmosťou každého bytu je parkovacie miesto.

pripravujeme

Dedinky

Apartmánový dom v obci Dedinky, Vám okrem wellnessu ponúka aj prekrásnu prírodu, k čomu určite patrí aj vodná nádrž Palcmanská Maša, ktorá sa nachádza iba 50 m od domu. V ponuke bude 20 apartmánov, ktoré budú plne zariadené nábytkom a spotrebičmi. Ak Vás apartmány zaujali, neváhajte nás kontaktovať.

stav

Nadpis projektu

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

Aktuálne informácie
vždy po ruke!

Prihláste sa na odber noviniek a nenechajte si ujsť najaktuálnejšie informácie o projektoch a investíciách.