stavebné

Projekty

Využite našu jedinečnú ponuku odkupu nehnuteľností

Vlastníte nevyužitý pozemok, budovu alebo iné nehnuteľnosti? Nemáte čas alebo peniaze na ich zhodnotenie, ale máte dobrý nápad? Využite našu ponuku na spoluprácu.
Náklady spojené s nehnuteľnosťami takmer každým rokom stúpajú. Pribúdajú zákony, ktoré sa snažia eliminovať staré stavby tým, že obec získa možnosť až desaťnásobného zvýšenia dane pre tento typ nehnuteľnosti.

Preto by sme vám radi ponúkli príležitosť odkupu alebo iného zhodnotenia vašej nehnuteľnosti našou spoločnosťou. Počas posledných rokov sme rozšírili portfólio pôsobenia a zamerali sa na inovačné projekty rôzneho typu. Ukážkou je napríklad aj odkúpenie starej budovy v obci Dedinky v Slovenskom raji, ktorá prechádza kompletnou rekonštrukciou a chátrajúcu budovu, ktorá bola príťažou pre obec postupne meníme na moderný apartmánový dom.

Situácia na trhu s nehnuteľnosťami aktuálne zažíva pokles cien, ktorý je ovplyvnený množstvom faktorov a je predikcia ďalšieho poklesu cien v najbližších kvartáloch.

Neváhajte nás kontaktovať na našom telefónnom čísle 0908 794 898 alebo emailom office@nellkapital.sk.

v predaji

Stavebné pozemky Ovčiarsko

V okrajovej časti, na súkromnej ulici s prístupovou cestou, s inžinierskymi sieťami, máme k dispozícii stavebné pozemky s celkovou výmerou cez 10.500m2. Na pozemkoch je možnosť výstavby rodinných domov, chát, chalúp a zrubov. Výmery sú už od 427m2. Pre viac informácii nás kontaktujte a zašleme vám bližšie informácie.

v predaji

Dedinky Wellness Resort

Apartmánový dom v obci Dedinky, Vám okrem wellnessu ponúka aj prekrásnu prírodu, k čomu určite patrí aj vodná nádrž Palcmanská Maša, ktorá sa nachádza iba 50 m od domu. V ponuke máme 24 apartmánov, ktoré budú plne zariadené nábytkom a spotrebičmi. Ak Vás apartmány zaujali alebo chcete vedieť viac, kliknite na obrázok.

v predaji

Višňové

Na predaj 4-izbový rodinný dom s možnosťou využitia ako chalupu. Dom je dvojpodlažný, s výmerou 138m2 a s pozemkom viac ako 2200m2 s výhľadom na Čachtický hrad. Pozemok má 2 vjazdy, 3 parkovacie miesta a 3 pivničné kobky. Možnosť dokončenia na kľuč podľa priania klienta. Pre viac informácii nás kontaktujte.

pripravujeme

Nové Bystričany

Na ulici Dlhá Vás budú čakať 3 nové bytové domy, s celkovým počtom bytov 15. K dispozícii budú 1-izbové až 3-izbové byty, ktorých cena je už vrátane dokončenia do štandardu. Samozrejmosťou každého bytu je parkovacie miesto.

na prenájom

Apartmán Tri Smreky

Apartmán obklopený krásnou prírodou Demänovskej Doliny, ktorý ubytuje 4 hostí je tou pravou voľbou pri výbere Vašej dovolenky. Či už hľadáte oddych, atrakcie alebo radi chodíte na túry, kontaktujte nás a spolu s Vami dohodneme termín Vašej dovolenky.

stav

Nadpis projektu

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

Aktuálne informácie
vždy po ruke!

Prihláste sa na odber noviniek a nenechajte si ujsť najaktuálnejšie informácie o projektoch a investíciách.