kto sme

O nás

o našej spoločnosti

Naša spoločnosť, NELL KAPITAL, funguje už od roku 2013. Prešla si naozaj dlhou cestou, vďaka čomu získala všetky potrebné skúsenosti.

Spoločnosť NELL KAPITAL sa aktívne venuje investičným a rezidenčným projektom po celom Slovensku. Za investičnými projektami stojí tím skúsených ľudí s vyváženou skladbou profesií. Keď sa spoja ľudia, ktorí vo svojej práci vidia zmysel, dokážu vytvoriť skutočne revolučné riešenia. Náš tím poháňa túžba vytvoriť taký druh investičnej spoločnosti, ktorá dáva potreby zákazníka do centra všetkého, na čom pracuje. Za našou prácou stojí skoro 10 rokov skúseností a praxe pri každom detaile našej práce.

Aktívne sa zaujímame a venujeme kúpe, prenájmu a predaju nehnuteľností. Taktiež sa venujeme apartmánom a ich následnému prenájmu. Firma NELL KAPITAL sa zaoberá aj investovaním do nehnuteľností. Naša pozornosť smeruje aj do vydávania/emitovania dlhopisov, aby si ich naši záujemcovia mohli kúpiť a aby mohli investovať do našich nehnuteľností.

Pozrieť si môžte aj náš katalóg, kde je stručne popísané čomu sa aktuálne venujeme.

Katalóg NELL KAPITAL 2023

Prečítajte si článok o našom projekte Dedinky v Novom čase

Investor plánuje vraziť do Dediniek vyše milióna eur: Z obecného úradu v maličkej obci vznikne takáto vychytená atrakcia!

Obec, v ktorej žije len 220 obyvateľov, by mala byť do roka vychyteným strediskom! Investor z Bratislavy, ktorý odkúpil bývalú školu, plánuje do tamojšieho turistického ruchu investovať viac ako milión eur. Okrem toho starosta sľubuje aj spustenie lanovky po 12 rokoch.
Obec Dedinky (okr. Rožňava) predala budovu obecného úradu, v ktorej kedysi sídlila aj základná a neskôr materská škola. Dôvodom boli najmä vysoké náklady …

10 rokov

na trhu

8

stavebných
projektov

+60

bytových
jednotiek

20k

m2 zastavanej
plochy

Náš tím

Testovacie Priezvisko6
právo
Testovacie Priezvisko3
recepcia
Ing. Testovacie Priezvisko3
pozícia
Testovacie Priezvisko2
konateľ
Testovacie Priezvisko1
CEO
Ing. Meno Priezvisko
konateľ

Aktuálne informácie
vždy po ruke!

Prihláste sa na odber noviniek a nenechajte si ujsť najaktuálnejšie informácie o projektoch a investíciách.